záhlaví
Facebook
čeština
Deutsch
English
Chata Tereza
Chata Tereza

Ubytování k Krkonoších

Rodinné ubytování na horách

Chata T E R E Z A se nachází na Janově Hoře nad obcí Vítkovice v Krkonoších. Má charakter typické krkonošské chalupy. Leží na okraji lesa, na jižní stráni s otevřeným výhledem do údolí, stranou od nejrušnejších turistických center Krkonoš, ale s vynikající dostupností nejkrásnějších oblastí hor. Na chatě naleznete klid, pohodu a výborné zázemí pro príjemné prožití Vašeho pobytu v Krkonoších v kteroukoliv roční dobu, a to vše za velmi příznivé ceny.

 

Kapacita a vybavení pensionu

Ubytování  nabízí pokoje s vlastním WC a sprchou na pokoji ve 14 pokojích.

Celková kapacita penzionu je cca 48 osob. Penzion má nekuřáckou jídelnu s TV určenou pouze pro ubytované hosty a nekuřáckou restauraci s venkovní terasou pro veřejnost s nádherným výhledem na Krkonoše. Restaurace je pro Vás od 1. 7. 2012 otevřena denně od 11.30-22.00h.(změny otevírací doby restaurace v mimosezóně jsou uvedeny v kolonce " last minute")

Podrobné informace, aktuální počet a vybavení volných pokojů Vám rádi obratem sdělíme. Totéž platí pro všechny Vaše další dotazy.(tel.777677333)

 

Svatby, oslavy, podnikové večírky

Na objednávku je možno pronajmout celou chalupu pro pořádání rodinných oslav, svateb, podnikových večírků a konferencí ...

 

 

Ubytování k Krkonoších

Vstup do penzionu jen v domácí obuvi !!

V celé budově je přísný zákaz kouření !!!
Kuřaci si kouří venku pod stříškou na mrazu  :-)

 

 

Další služby

Restaurace s provozní dobou od 11°° - 22°°.(změny otevírací doby restaurace v mimosezóně jsou uvedeny v kolonce " last minute")

Možnost ubytování vašeho pejska od 50,- Kč / den.

Upravované běžecké tratě ve vzdálenosti 200 m od penzionu.

Ve vzdálenosti 300 m upravovaná sjezdovka HUBERTKA, cca 420 m dlouhá, večerní lyžování, snowtubing, bufet, úschovna lyží.

V letních měsících možnost grilování, cykloturistika, pěší turistika, houbaření, vyjížďky na koních-Farma Hucul.

Travnaté hřiště, ping pong, badminton,  vířivka, sauna, dětské hřiště, trampolína, ohniště.