záhlaví
Facebook
čeština
Deutsch
English

 

 

Last minute

Last minute - ubytování na horách

Od 1. 7. 2012. je pro Vás připravena restaurace v novém stylovém designu, obsluha Vás přivítá ve staročeském kroji, můžete ochutnat speciality z našeho nového jídelního lístku či popíjet medovinu nebo zlatý mok. Restaurace je otevřena každý den od 11.30-22.00h.

Těšíme se na Vaši návštěvu, chata Tereza

 

 

Změna otevírací doby.

Velevážená chaso  v mimosezóně tj. květen,červen ,září,říjen,listopad  je restaurace otevřena pouze pátek,sobota,neděle (11.30-22.00h) neděle otevřeno do 16.00h.(POZOR mimosezonu se u nás hodně konají svatby,firemní večírky ,uzavřené společnosti atd. vždy o tom zde informujeme)

Penzion je otevřenen nepřetržitě celý rok.

Děkujeme a těšíme se na Vás krčmáři

POZOR...POZOR....POZOR!!!!

Velevažená chaso💓💓💓💓, moc Vám všem děkujeme za velikou přízeň v zimní sezóně. Pomalu ale jistě se o slovo hlásí jaro a musíme začít vymetat zimu z chaloupky.
Sezónu letos končíme 14.3 v sobotu, kdy již bude zavřeno. Přiznám se, že končíme o týden dříve, neboť díky náročné situaci v naší republice, nám hosté zrušili rezervace, právě na příští tyden i rozhodnutí vlády o uzavření večerů(což samozřejmě chápeme a respektujeme)
Jediná rezervace na víkend 20.3-22.3 (pí. Štenclova) nemáme na ni kontakt, potřebovali bychom jí předat informaci o předčasném zavření, pokud někdo víte, poprosím o kontakt.
Ještě jednou Vám všem moc děkujeme, díky Vám všem jsme na Tereze již 8 rok.
Uvidíme se na velikonoce, máme pro Vás vymyšlených spousty dobrot.
Krčmáři z chaty Tereza